Serwis chłodni

Dzięki warunkom panujących w chłodniach produkty przez długi czas mogą zachować swoją przydatność do spożycia. Z tego względu warto dbać o urządzenia chłodnicze i regularnie je serwisować. Zapewniamy serwis chłodni na terenie Warszawy i jej okolic. Naszą rzetelność i doświadczenie doceniło już wielu klientów. Oferujemy stałą współpracę w dziedzinie serwisu i napraw wszelkich urządzeń chłodniczych, jak również zapewniamy szybką interwencję w sytuacjach awaryjnych.

W ramach serwisu oferujemy ocenę stanu technicznego oraz przegląd urządzenia chłodniczego a także ocenę stanu izolacji chłodni przy użyciu kamer termowizyjnych.

Prawidłowo działająca chłodnia lub mroźnia gwarantuje, że produkty spożywcze nawet po dłuższym czasie będą wciąż świeże, estetycznie wyglądające i nadające się do spożycia lub przetworzenia. Serwis chłodni oraz mroźni ma więc zasadnicze znaczenie z punktu widzenia przedsiębiorcy działającego w branży spożywczej, usługowej lub gastronomicznej.

Nasza firma oferuje kompleksowy serwis różnego rodzaju chłodni. Mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju napraw, a także w przeprowadzaniu okresowych przeglądów technicznych.

Dlaczego warto nas wybrać?

– posiadamy wiedzę i duże doświadczenie,
– wykonujemy dokładną diagnostykę,
– regularnie wykonujemy serwis chłodni dla na terenie Warszawy i okolic,
– współpracujemy z klientami działającymi w różnych branżach,
– jesteśmy atrakcyjni cenowo,
– oferujemy kompleksowe usługi,
– udzielamy gwarancji na nasze usługi serwisowe.

Dlaczego warto wykonywać regularny serwis chłodni?

W chłodniach czy mroźniach często przechowywany jest towar wart dziesiątki lub setki tysięcy złotych. Prawidłowe działanie urządzeń ma zapewnić, świeżość przechowywanych produktów spożywczych. Każda nieprawidłowość w funkcjonowaniu chłodni może więc skutkować zepsuciem towaru, a co za tym idzie stratami finansowymi przedsiębiorcy. Regularne przeglądy urządzeń chłodniczych mają na celu zapobieganie tego rodzaju zdarzeniom.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, która zapewni bezawaryjność chłodni i zagwarantuje ciągłość ich pracy.