Montaż chłodni

Oferujemy montaż chłodni na terenie Warszawy i jej okolic. W naszej ofercie znajdują się chłodnie, mroźnie oraz mroźnie szokowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu wybrać rozwiązanie odpowiednie do Państwa potrzeb, wraz z układami automatyki sterującej pracą chłodni. W ramach naszej usługi oferujemy analizę techniczną, wycenę, dostawę urządzenia chłodniczego, oraz montaż chłodni wraz z instalacją chłodniczą. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza firma oprócz sprzedaży oferuje kompleksową usługę montażu chłodni na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Odpowiednio zaprojektowana chłodnia, wraz z dobranymi urządzeniami, parametrami pracy oraz automatyką sterującą jest montowana we wskazanym przez klienta miejscu, a także dogodnym dla obu stron terminie.

Naszym klientom zapewniamy wszechstronne wsparcie, od momentu zakupu chłodni lub mroźni, do momentu uruchomienia urządzeń. Gwarantujemy również doraźny serwis oraz pomoc w sytuacjach awaryjnych.

Poprawny montaż i właściwe parametry pracy chłodni lub mroźni są gwarancją prawidłowego działania. To także brak obaw o utratę towaru, który w chłodni czy mroźni jest przechowywany. Doświadczenie naszych pracowników, połączone z ich odpowiednim wyposażeniem w profesjonalny sprzęt sprawiają, że montaż chłodni przebiega szybko i bezproblemowo.

Zapewniamy:

– pomoc w wyborze właściwych rozwiązań,
– szeroki asortyment, dostawę urządzeń do montażu,
– szybki i sprawny montaż,
– pierwsze uruchomienie,
– szkolenie zapewniające poprawność obsługi urządzeń,
– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
– pomoc w sytuacjach awaryjnych.