czyszczenie i dezynfekcja klimatyzacji Warszawa - No Problem

Czyszczenie klimatyzacji

Z punktu widzenia zdrowia i bezpieczeństwa użytkownika niezwykle ważnym jest utrzymanie klimatyzatora w czystości. Regularna dezynfekcja parownika, zapobiega rozprowadzeniu wraz z powietrzem bakterii i zarodników grzybów w nim zgromadzonych, które mogą być przyczyną infekcji i alergii. Dezynfekcję parownika należy przeprowadzać co najmniej 2 razy w roku.

Oferujemy serwis i dezynfekcję klimatyzatorów na terenie Warszawy i jej okolic, posiadamy nowoczesny sprzęt oraz stosujemy odpowiednie substancje dezynfekujące. Dokładamy wszelkich starań, aby serwisowane przez nas urządzenia klimatyzacyjne zachowały właściwe parametry pracy a przede wszystkim były bezpieczne dla użytkownika.

Czyszczenie klimatyzacji jest podstawową czynnością, która ma zapewnić nie tylko prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i instalacji ale również zagwarantowanie użytkownikom (domownikom, gościom lub pracownikom, jeżeli klimatyzacja jest montowana w biurze) zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Regularnie wykonywane przeglądy, których istotnym elementem jest czyszczenie urządzeń klimatyzacyjnych pozwolą cieszyć się jej prawidłowym funkcjonowaniem przez wiele lat.

Dlaczego utrzymanie klimatyzatora w czystości jest ważne?

Najważniejszym powodem jest przede wszystkim nasze zdrowie. Prawidłowo funkcjonujący klimatyzator jest urządzeniem zdecydowanie poprawiającym jakość życia, pozwalającym na sprawne i dowolne regulowanie temperatury.  Pamiętać jednak należy o regularnym czyszczeniu klimatyzacji, w przeciwnym razie  urządzenia klimatyzacyjne mogą być źródłem różnorodnych dolegliwości, np. infekcji lub alergii. W wyniku normalnej pracy klimatyzatora w jego filtrach zaczynają zalegać różnego rodzaju zanieczyszczenia (mechaniczne, biologiczne, mikrobiologiczne), które przenikają do mieszkania wraz z ochłodzonym powietrzem. Dłuższe wdychanie takiego powietrza nie jest więc zdrowe.

Regularne czyszczenie klimatyzacji to:

– przedłużenie prawidłowego działania instalacji,
– gwarancja prawidłowego działania klimatyzatora,
– uniknięcie oddychania zanieczyszczonym powietrzem,
– lepszy komfort pracy, wypoczynku, zabawy,
– brak alergii, podrażnień, infekcji,
– zdecydowanie wyższy komfort psychiczny.

Czysty klimatyzator to sprawny klimatyzator

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z czyszczeniem klimatyzacji. Warszawa oraz okoliczne miejscowości – tu pracujemy najczęściej. Swoją wiedzą oraz doświadczeniem wspieramy użytkowników urządzeń klimatyzacyjnych zarówno firmy jak i osoby prywatne. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz zatrudniamy doświadczonych pracowników – to wszystko przekłada się na wysoką jakość usług.