Czyszczenie wentylacji Warszawa - No Problem

Czyszczenie wentylacji

Z punktu widzenia zdrowia i bezpieczeństwa użytkownika niezwykle ważnym jest utrzymanie w czystości układu wentylacji. Długotrwałe użytkowanie układu wentylacyjnego powoduje osadzanie się w nim kurzu, pyłu a niekiedy również rozwój bakterii i grzybów, które mogą być rozprowadzane po wentylowanym pomieszczeniu.

Oferujemy serwis i czyszczenie układów wentylacji na terenie Warszawy i jej okolic, posiadamy nowoczesny sprzęt oraz stosujemy odpowiednie substancje myjące i dezynfekujące. Dokładamy wszelkich starań aby serwisowane przez nas urządzenia wentylacyjne zachowały właściwe parametry pracy a przede wszystkim były bezpieczne dla użytkownika.

Wentylacja zapewnia komfort użytkowania pomieszczenia oraz gwarantuje bezpieczeństwo pracowników, domowników, gości czy klientów naszej firmy. Bez stałego dopływu świeżego powietrza szybko się męczymy, jesteśmy senni oraz znudzeni.

Niezwykle ważne jest to, aby instalacja wentylacji dostarczała powietrze świeże, poprawiające samopoczucie. Aby tak się działo urządzenia wentylacyjne muszą działać prawidłowo, a kanały wentylacyjne powinny być czyste oraz drożne.

Czym skutkuje zanieczyszczona wentylacja?

Przede wszystkim zagrożone jest prawidłowe działanie całej instalacji. Wentylatory, które nie są regularnie sprawdzane, czyszczone (ogólnie serwisowane) są dużo bardziej narażone na możliwość wystąpienia usterek czy awarii. Najważniejszym aspektem jest oczywiście nasze zdrowie. W kanałach wentylacyjnych po dłuższym czasie użytkowania zbiera się brud, kurz, mogą rozwijać się bakterie czy drobnoustroje. Gdy nie jest wykonywane regularne czyszczenie wentylatorów czy kanałów wentylacyjnych powietrze o niskiej jakości może dostawać się do pomieszczeń. To z kolei może powodować kłopoty zdrowotne w postaci chociażby infekcji dróg oddechowych lub alergii.

Czyszczenie wentylatorów – co obejmuje?

Czyszczenie wentylatorów wymaga ze strony wykonawcy wiedzy oraz doświadczenia. Nasza firma oferuje pełny zakres usług, dzięki czemu cała instalacja funkcjonuje w sposób prawidłowy. Wykonujemy między innymi takie czynności, jak:

czyszczenie kanałów wentylacyjnych,
– czyszczenie central (czyszczenie komór, wymiana filtrów, czyszczenie wyrzutników),
– czyszczenie wszelkiego rodzaju wentylatorów (wyciągowych, technologicznych
oraz innych).
– kompleksowa dezynfekcja.