naprawa klimatyzacji warszaw

Naprawa klimatyzacji

W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory przeznaczone do pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i biurowych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, spełniają współczesne wymagania ekologiczne oraz posiadają co najmniej trzyletnią gwarancję. Nie ulega wątpliwości, że sprzęt oferowany przez nas jest wykonany według najnowszych rozwiązań technologicznych. Oferujemy tylko te modele klimatyzatorów, które są niezawodne i atrakcyjne cenowo.

Naszym potencjalnym klientom służymy doradztwem w doborze marki  i typu klimatyzatora, kierując się przede wszystkim wymaganiami i oczekiwaniami klienta.

Oferujemy:

  • Klimatyzatory typu split
  • Klimatyzatory typu multisplit.
  • Klimatyzatory podsufitowe i przypodłogowe,
  • Klimatyzatory kasetonowe
  • Klimatyzatory przenośne
  • Klimatyzatory kanałowe.

Oferujemy nowoczesne klimatyzatory ścienne, sufitowe, kasetonowe oraz przenośne. Projektujemy instalacje oraz je wykonujemy dostosowując je do potrzeb klienta. Współpracujemy z firmami, instytucjami oraz osobami prywatnymi. W ramach świadczonych usług zajmujemy się również  takimi działaniami, jak naprawa klimatyzacji (Warszawa oraz okoliczne miejscowości).

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, które pozwala nam naprawiać klimatyzatory różnych marek. Doskonale znamy się na swojej pracy, dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Przez wszystkie lata naszej działalności wykonaliśmy dziesiątki napraw w domach, mieszkaniach, blokach, biurach czy obiektach usługowych.

Oferujemy pełny zakres usług naprawczych, które poprzedzone są przeglądem klimatyzacji. To właśnie dzięki niej możliwe jest szybkie znalezienie usterki oraz  jej usunięcie. Naprawa klimatyzacji przebiega sprawnie, gdyż posiadamy dostęp do różnorodnych części zamiennych – dzięki temu klient nie musi ich zamawiać na własną rękę.

Profesjonalna naprawa klimatyzacji

Naprawa klimatyzacji pozwala na jej bezpieczne i przede wszystkim komfortowe użytkowanie. Gdy tylko zauważymy, że klimatyzator nie działa lub w jego działaniu są wyraźne problemy – warto skontaktować się ze specjalistą. Przypominamy również o wykonywaniu (2 razy w roku) okresowych przeglądów technicznych. Pozwoli to na uniknięcie usterek, których usunięcie może być bardzo kosztowne.