Sprzedaż chłodni

Oferujemy montaż chłodni na terenie Warszawy i jej okolic. W naszej ofercie znajdują się chłodnie, mroźnie oraz mroźnie szokowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać rozwiązanie adekwatne do Państwa potrzeb, wraz z układami automatyki sterującej pracą chłodni.

Proponujemy kompleksowe doradztwo oraz sprzedaż chłodni. Obsługujemy nie tylko firmy z Warszawy, ale również innych miejscowości. Nasza firma ma duże doświadczenie, które zostało docenione przez wielu klientów.

Nasza oferta przeznaczona jest przede wszystkim dla klientów działających w branży spożywczej. Odbiorcami się nie tylko producenci żywności, ale również przedsiębiorcy działający w gastronomii.

Sprzedaż chłodni kierujemy to takich przedsiębiorstw, jak:

– piekarnie,
– ciastkarnie, cukiernie,
– producenci lodów,
– producenci mrożonek,
– producenci mięsa,
– producenci przetworów,
– producenci i dystrybutorzy warzyw, owoców.,
– właściciele sklepów oraz hurtowni.

Oferowane przez nas chłodnie oraz mroźnie mogą być montowane w:

– sklepach,
– lokalach usługowych,
– lokalach gastronomicznych,
– magazynach żywności,
– centrach logistycznych,
– sklepach wielkopowierzchniowych.

Sprzedaż chłodni odbywa się zawsze w ścisłej współpracy z zamawiającym. Podstawą jest zawsze analiza, dzięki której dokładnie wiemy, jakiego rodzaju chłodni czy mroźni klient potrzebuje. Zawsze proponujemy rozwiązania wysokiej jakości, dopasowane do możliwości finansowych zamawiającego. Nasze rozwiązania są energooszczędne oraz wydajne. Na uwagę zasługuje również ich wszechstronność. Proponujemy kompleksowe rozwiązania chłodni, wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem i aparaturą sterującą.

Oferujemy kompleksową usługę od opracowania projektu, aż po montaż, uruchomienie oraz serwis.