Klimatyzacja do domu oraz mieszkania - Warszawa

Klimatyzacja do domu i mieszkania

W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory przeznaczone do pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i biurowych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, spełniają współczesne wymagania ekologiczne oraz posiadają co najmniej trzyletnią gwarancję. Nie ulega wątpliwości, że sprzęt oferowany przez nas jest wykonany według najnowszych rozwiązań technologicznych. Oferujemy tylko te modele klimatyzatorów, które są niezawodne i atrakcyjne cenowo.

Naszym potencjalnym klientom służymy doradztwem w doborze marki  i typu klimatyzatora, kierując się przede wszystkim wymaganiami i oczekiwaniami klienta.

Oferujemy:

  • Klimatyzatory typu split
  • Klimatyzatory typu multisplit.
  • Klimatyzatory podsufitowe i przypodłogowe,
  • Klimatyzatory kasetonowe
  • Klimatyzatory przenośne
  • Klimatyzatory kanałowe.

Klimatyzacja do domu i mieszkania – nad takim rozwiązaniem warto zastanowić się już na etapie wyboru projektu domu. Posiadanie klimatyzacji pozwala w znaczący sposób zwiększyć komfort mieszkania oraz zmniejszyć rachunki za ogrzewanie. Montaż klimatyzacji jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku, gdy wysoka temperatura zewnętrzna uniemożliwia zachowanie właściwej temperatury w mieszkaniu, co stanowi problem zdrowotny dla osób starszych lub dzieci, a także powoduje dyskomfort podczas nauki, pracy czy odpoczynku.

Nasza firma oferuje kompleksową usługę montażu oraz serwisu klimatyzacji w pomieszczeniach mieszalnych: domach jedno i wielorodzinnych, segmentach, blokach. Projektujemy, dobieramy rozwiązania, wdrażamy je w życie, a gdy zachodzi taka potrzeba serwisujemy oraz wykonujemy okresowe przeglądy. Nasz cel jest zawsze jeden – poprawa komfortu użytkowników.

Zalety rozwiązania klimatyzacja do domu i mieszkania:

– doskonałe uzupełnienie centralnego systemu ogrzewania,
– możliwość wykorzystania zimą klimatyzatora do ogrzewania pomieszczenia,
– poprawa komfortu użytkowników,

Montaż klimatyzacji zawsze poprzedzony jest szczegółowym rozeznaniem potrzeb klienta i  przygotowaniem oferty. Kolejnym krokiem jest dobór urządzeń grzewczych zgodnie z charakterystyką pomieszczeń oraz możliwościami finansowymi klienta. Projektujemy i wykonujemy instalacje funkcjonalne, gwarantujące komfort cieplny o każdej porze roku.