O firmie

Firma No Problem została założona w 1998 roku. Głównym przedmiotem działania firmy jest sprzedaż montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych.

W naszej działalności dokładamy wszelkich starań w celu spełnienia oczekiwań naszych klientów, oferując kompleksowe usługi od projektu do wykonania instalacji klimatyzacyjnej. Nasza oferta dotyczy terenu całej Polski. Dzięki zatrudnieniu wysoko kwalifikowanych specjalistów stale powiekszamy grono zadowolonych klientów oraz rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług.

Współpacujemy z czołowymi światowymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych, wykorzystujacymi najnowsze technologie i rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji i chłodnictwa, dzieki czemu oferowane przez nas urządzenia zapewniają wysoki komfort użytkowania przy jednoczesnym spełnieniu najnowszych wymagań norm środowiskowych i niskim zużyciu energii.

Z naszymi klientami nawiązujemy długotrwałą współpracę zapewniając najwyższą jakość wykonania i terminowość oferowanych przez nas usług. Reagujemy natychmiastowo w przypadku konieczności działań serwisowych.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija i dąży do sałego podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników. Zależy nam, aby jakość naszych usług utrzymywała się na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest motywem przewodnim naszego działania.

Nasze usługi ciągle dostosowywane są do zmieniających się warunków rynkowych oraz oczekiwań klientów. Cechuje nas dyspozycyjność, terminowość, wysoka jakość usług oraz konkurencyjne ceny. Oferujemy kompleksowe usługi (od projektu do realizacji) co wyróżnia nas w branży i podnosi naszą wiarygodność w oczach klienta.

Jesteśmy dumni z zaufania naszych klientów z którymi budujemy długofalowe, partnerskie relacje.

Napisz do nas