wiercenie w betonie Warszawa - No Problem

Wiercenie w betonie

Nasza firma oferuje wiercenie w betonie, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na indywidualne potraktowanie każdego zlecenia. Wysoki standard wykonywanych usług zawdzięczamy wykwalifikowanym pracownikom i nowoczesnym urządzeniom.

W naszej ofercie znajduje się:

  • Wiercenie w betonie otworów o średnicy do 400 mm i długosci do 600 mm,

Stosowane przez nas narzędzia diamentowe pozwalają uzyskać gładkie krawędzie i  powierzchnie otworów, przy nieznacznych kosztach i krótkim czasie wykonania usługi.

Wiercenie w betonie wymaga nie tylko doświadczenia i odpowiedniego zaplecza technicznego, ale przede wszystkim fachowej wiedzy. Brak kompetencji to najczęstsza przyczyna problemów w trakcie wiercenia oraz późniejszego montażu, np. instalacji. Decydując się na wybór wykonawcy trzeba zwracać szczególną uwagę na to, jakie roboty do tej pory wykonał.

Nasza firma na rynku istnieje wiele lat i w tym czasie miała możliwość realizacji zadań w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, magazynowych, biurowych czy specjalnego przeznaczenia. Specjalizujemy się w usłudze wiercenie w betonie – wiercimy otwory o średnicy do 400 mm i długości do 600 mm. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na wiercenie otworów bez konieczności ich wykuwania w ścianach. W trakcie pracy zachowujemy szczególną ostrożność, dzięki czemu otwory wykonane są zgodnie z ich przeznaczeniem oraz wyjątkowo precyzyjnie (gładkie krawędzie).

Usługa wiercenie w betonie przeznaczona jest między innymi dla:

  • firm budowlanych i remontowo-budowlanych,
  • specjalistów od instalacji hydraulicznych,
  • specjalistów od instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • firm świadczących prace budowlane.

Wiercenie w betonie jest usługą, która stanowi doskonałą alternatywę dla ręcznego wykonywania tego rodzaju zadań. Specjalistyczny sprzęt z diamentową otwornicą jest w stanie wywiercić otwór precyzyjniej oraz zdecydowanie szybciej niż kilku pracowników wyposażonych w wiertarki, młoty i przecinaki. Dodatkowo wiercenie w betonie ogranicza koszty pracy oraz pozwala szybciej przeprowadzać wszelkiego typu prace instalacyjne.