25lip

Głową muru nie przebijesz… Ale z nami wywiercisz!

lipiec 25, 2017 Klimatyzacja 0

Kto choć raz wiercił dziurę w ścianie ten wie, że ta z pozoru banalna czynność nie jest wcale taka prosta. Zgoda, wywiercenie dziury w bloczkach z gazobetonu nie wymaga może jakichś większych umiejętności czy zaawansowanych narzędzi. Chwila pracy i ramka ze wspomnieniami z wakacji już dumnie wisi na ścianie naszej sypialni. Jednak sprawa się komplikuje, kiedy zachodzi konieczność wywiercenia otworu w ścianie betonowej. Tu, mając do dyspozycji nawet dobrej klasy wiertarkę i odpowiednie wiertło, możemy stracić sporo czasu i siły. Jeszcze gorzej, kiedy musimy wykonać przewiert konieczny do ułożenia na przykład instalacji klimatyzacyjnej, otwór taki musi mieć przecież odpowiednią średnicę…

Współpracuj z profesjonalistami

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy urządzeń i nowoczesnej technologii tego typu przedsięwzięcia nie stanowią już wielkiego wyzwania. Stosowane obecnie otwornice diamentowe pozwalają na szybkie wykonywanie przewiertów w zbrojonych ścianach betonowych, kamieniu czy cegle. Dodatkowo ten sposób umożliwia bezproblemowe wykonywanie otworów pod różnymi kątami. Warunkiem jest jednak znalezienie podwykonawcy dysponującego odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowanymi specjalistami. Wiedza i umiejętności są tu bowiem niezbędne, aby zlecenie wykonać szybko i bez narażania zleceniodawcy na dodatkowe koszty.

Oferujemy usługi wiercenia w betonie przy użyciu profesjonalnych narzędzi diamentowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wiercić otwory o średnicy do 40 i długości do 60 centymetrów. Współpraca z nami gwarantuje niskie koszty usługi i bardzo krótki czas jej wykonania.